Kilka słów
o nas

Doświadczeniem zdobywamy rynek.

Jesteśmy firmą rodzinną, która nieprzerwanie od dwóch pokoleń z powodzeniem działa na rynku branży pompowej.

Naszą firmę zbudowaliśmy i rozwijamy bazując na relacjach z naszymi pracownikami oraz klientami, spośród których bardzo wielu z nich jest z nami od samego początku działalności.

W naszej filozofii prowadzenia biznesu stawiamy przede wszystkim na uczciwość, solidność, zaufanie, bezpieczeństwo oraz jakość, nie zapominając o permanentnym ale zrównoważonym rozwoju firmy. Trzymamy rękę na pulsie światowego rynku naszej branży. Obserwując zmieniające się trendy oraz najnowsze rozwiązania techniki pompowej staramy się na bieżąco aktualizować naszą ofertę tak, aby zaspokoić zmieniające się potrzeby naszych klientów. Pamiętając o odbiorcach ceniących tradycyjne rozwiązania a jednocześnie mając na uwadze rozwój technologiczny, staramy się rozwijać naszą ofertę tak, by każdy z użytkowników znalazł w niej przyjazny i dopasowanych do swoich oczekiwań produkt. Oferujemy pompy i akcesoria z peryferii techniki pompowej dedykowane dla domu, ogrodu, rolnictwa i przemysłu. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie wesprze w doborze zarówno pompki do podlewania ogrodu, jak i pompy do rozbudowanych systemów nawadniających w sadownictwie lub odwadniających w budownictwie. Tysiące rozmów przeprowadzonych z naszymi klientami i dostawcami powoduje, że śmiało możemy powiedzieć iż nic co związane z techniką pompową nie jest nam obce.

Jednocześnie prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju oraz za granicami.

Historia
Omnigeny

1

POCZĄTEK

Rok 1952, Tadeusz Kochanowski zakłada działalność w Ożarowie Mazowieckim gdzie prowadzi zakład rzemieślniczy. W prowadzeniu zakładu pomaga mu syn Michał. W roku 1975, Michał Kochanowski przejmuje prowadzenie zakładu, który poza działalnością rzemieślniczą wchodzi w kooperację z Czeskim producentem pomp firmą Sigma Lutin.

2

PUNKT ZWROTNY

Rok 1983, firma Omnigena rozpoczyna kolejny etap działalności związany z handlem. Michał Kochanowski poza Sigmą Lutin nawiązuje współpracę z niemieckim producentem pomp firmą Zhender i równolegle tworzy sieci sprzedaży pomp na terenie kraju. W roku 1994 do portfolio dystrybuowanych produktów trafiają pompy kolejnych zagranicznych producentów, a właściciel firmy podejmuje decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży pomp pod marką własną sygnowaną nazwą Omnigena Pompy. Od tego momentu następuje zrównoważony rozwój oferty w zakresie pomp jak również akcesoriów z peryferii techniki pompowej takich jak zbiorniki przeponowe, sterowniki czy osprzęt do pomp.

3

WIELKI SUKCES

Rok 1999, rozwój marki własnej okazał się być wielkim sukcesem w tym czasie do zespołu kierowniczego dołączają Córki właściciela a z kadry pracowniczej wykrystalizowali się prawdziwi fachowcy i znawcy branży. Od tego momentu rozwój firmy nabiera dynamicznego tempa i równolegle następuje ekspansja na rynki zagraniczne.

4

DALSZY ROZWÓJ

Rok 2013, firma Omnigena Pompy przenosi się do nowo wybudowanej siedziby w Święcicach. Duża powierzchnia magazynowa i nowoczesne zaplecze biurowe pozwalają na rozwinięcie skrzydeł i powiększenie zespołu sprzedażowo magazynowego o kolejne osoby.

5

MODERNIZACJA

Rok 2019, ugruntowana pozycja na rynku, ciągły rozwój oferty i powiększający się stale zespół jest na tyle duży i obiecujący, że zarząd firmy Omnigena Pompy podejmuje decyzję o dalszej rozbudowie siedziby i powiększeniu powierzchni magazynowo biurowej. W tym samym czasie rozpoczyna się rozwój kolejnej gałęzi oferty ukierunkowany na sektor przemysłowy.

6

NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Rok 2093, firma Omnigena Pompy rozpoczyna sprzedaż swoich produktów w odległych rubieżach układu Alderan. Użytkownicy pomp z planety Tatooine są bardzo zadowoleni z jakości produktów i serwisu firmy Omnigena. W tym samym czasie rusza nowy projekt między galaktycznej hurtowni pomp marki Omnigena. Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...

Dlaczego
Omnigena?

 • na rynku od
  1974 roku
 • liczba wyprodukowanych pomp
  1,3 miliona

Nasze
wartości

 • 1

  Dostępność

  Sprawny czas realizacji zamówienia i dostawy
 • 2

  Doświadczenie

  Wieloletnia praktyka na rynku jest gwarancją zdobywania naszych klientów
 • 3

  Doradztwo

  Zapewniamy fachowe doradztwo naszym klientom

masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami

 • Serwis

  Telefon:
  227 224 977
  Fax:
  227 213 131
 • Siedziba

  OMNIGENA Michał Kochanowski i Wspólnicy Sp.J.
  Święcice, ul. Pozytywki 7
  05-860 Płochocin
  NIP: 534-20-16-254
 • Godziny pracy

  Pn-pt:
  8:00-16:00
  Sob i ndz:
  nieczynne

W sprawie zakupu części zamiennych prosimy o kontakt z działem handlowym. Przed rozmową z handlowcem prosimy przygotować nazwę urządzenia i pełny numer produkcyjny spisany z tabliczki znamionowej.